Green plus

Oferta

Wszyscy widzimy jak szybko wzrastają koszty utrzymania każdej rodziny. Najdroższe staje się utrzymanie, żywność. Tu proponuję możliwość dzięki której rodziny mogą skutecznie zmniejszyć swoje wydatki i dzięki tej ofercie uzyskać też stałe wieloletnie dochody. 

  Tu też oferta również dla tych co musieli zamknąć swoją DG. Współpraca z tą firmą daje każdej osobie możliwość uruchomienia prostej produkcji w domu z zagwarantowanym zaopatrzeniem i zbytem produktu. Mamy tu możliwość uzyskiwania dochodu co miesiąc do 6.5 tys €  [ z największej produkcji, do wyboru 3 ] przez okres 4 lata z możliwością przedłużenia.  

 

  Zaczynamy od pierwszej możliwości –  Warzywa, owoce non stop drożeją, możesz obecnie mieć to wszystko w domu. Czy myślałeś kiedyś o własnym ogrodzie ze zdrowymi warzywami i owocami które rosną w twoim domu? Bez żadnej chemii.
Poznaj więc wyjątkową ofertę.

https://us06web.zoom.us/j/81612870730 Zapraszamy na zoom Webinar ( Zdrowe Owoce I warzywa Bio cały Rok w Twoim Domu ) Godz 20:00 Wtorek 05/04/2022 hasło : Greeny

 

Nowoczesna technologia w połączeniu z naturą, umożliwiają uprawę takiego ogrodu . Cewka Tesli, woda heksagonalna [ idealna do picia ] i generator biofotonowy użyty w wieży ogrodowej. Umożliwiają nawet 6 x szybszy wzrost roślin, jak i też zwiększa ich jakość. Dodatkowo filtr powietrza zapewnia idealną atmosferę. Nasz np. pomidor ma ponad 30 krotną zawartość Wit b i innych, niż ten sklepowy. Wieża ma wydajność 60 m2 ogródka. I wystarcza na zapotrzebowanie 4 osobowej rodziny. 
 Dodatkowo informując o tym znajomych nie tylko możesz mieć taki ogród za darmo ale dodatkowo extra biznes na lata. 
  
Tu wszelkie szczegóły, oraz rejestracja darmowa https://janbers.greenyplus.shop  
 
Następna możliwość w tej firmie –  Oferujemy biznes w którym jednorazowa inwestycja wynosi od 12.5 do 50 tys euro 

[ do wyboru 3 rodzaje produkcji elementów, ogrodów do domu ]  

Daje przychód do ok. 6,5 euro na miesiąc [ zależnie od wybranego pakietu ]
Umowa oraz gwarancja pełnego zaopatrzenia oraz odbioru produkcji na koszt firmy. Istnieje możliwość leasingu maszyn. 
  A wygląda to tak. Otwieramy manufakturę na produkcję podzespołów do wież aeroponicznych ( eko warzywa i owoce ) i nawiązujemy współpracę z producentem z Niemiec. Koszt inwestycji przeznaczony jest na zakup drukarek 3D. Po stronie inwestora jest obsługa ( ok 3 godz. na dobę, w dowolnym czasie ) Pomieszczenie ( ok 22-25 m2 ) oraz prąd. 
 Firma odbiera wydrukowane podzespoły na swój koszt zgodnie z ustalonym harmonogramem. Umowa na 4 lata z możliwością przedłużenia. 

Do wyboru 3 zestawy produkcji, każda spłaca się w ok. 10 miesięcy. 

Zainteresowanych współpracą, zapraszamy do kontaktu [ masz znajomych co np. musieli zamknąć swoją DG ? na życzenie i w tym możesz mieć extra biznes ]  To idealny biznes do jego budowy.  

Tu strona firmy z opisem pakietów do produkcji – 
 https://janbers.greenyplus.shop/en/nachbarschafts-manufaktur


Dobrze opracowany system poleceń, rekomendacji – daje dochody na wielu poziomach od 100 € do 2.5 tys € od osoby, partnera. 

Czyli każdy może zarobić na wykupienie swojej produkcji bez swojej inwestycji, jak to zrobić, powiem.


 Poznaj firmę, wykorzystaj okazję i zarabiaj setki i tysiące € dziennie. 
Pomogę Ci budować tu biznes.  


Kontakt Janusz email – pracapewna@gmail.com tel. 609 583 837 

2021 tuzarabiam.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Strona autorstwa Paweł P.